Logo 1. cestovní
Cestovní agentura last minute dovolená
+420 602 260 782
+420 774 488 374
agentura@1-cestovni.cz

Letišti Vídeň parkování

Chystáte se na dovču, nebo ochodní schůzku ale nevíte, kde nechat auto? Zarezervovat parkování na letišti nikdy nebylo snazší. Objednejte si parking rychle, bezpečně a z pohodlí Vašeho domova během pár kliknutí. Pak už jen sbalit kufry a vyrazit na cesty!

Obecné informace o parkování

Největší německé letiště, oficiálně Vienna Airport (VIE), má k dispozici neuvěřitelných 22 000 míst k parkování. Najdete jej ve městě Schwechat, jihovýchodně od Vídně. Můžete si vybrat z více cenových kategorií, a to v závislosti na službách a výhodách, které jednotlivá místa nabízí.

Rozhodně doporučujeme udělat rezervaci online. Je to praktické, rychlé a jednoduché. Prostě si vyberete daný termín, vámi požadované místo, které vám bude vyhovovat a pak už stačí jen odkliknout rezervaci.

Mapa parkování letiště Vídeň - Schwechat

Mapa parkování na letišti Vídeň - Schwechat

Není nač čekat, letadlo nepočká. Tak honem nasednout do auta, zaparkovat na tom správném parkovišti a hurá na dovolenou!

Parkování s minimálními náklady

Pokud vyrážíte na dovolenou, potřebujete, aby vaše vozidlo bylo v bezpečí, ale zároveň nechcete utratit veškeré peníze na vašem účtu, bude pro vás ideální parkoviště C. Parkovací místa jsou cenově velmi dostupná. Parkoviště není kryté, ale pokud porovnáme cenu a výkon, nabídka je opravdu slušná. Za první den zaplatíte 29,90 EUR, za první týden vás pak parkovné vyjde na 131,90 EUR. K letištní hale pak v klidu můžete dojít pěšky.

Jestli jste ale ve spěchu anebo si přejete kryté parkoviště, doporučujeme rezervovat místo na parkovišti P3 (zejména pro Terminál 1 a 1A) nebo P4 (pro Terminál 3). Zde ceny začínají od 39,90 EUR. Za první týden dáte okolo 185 EUR.

Pro obytné vozy nebo jiná velká auta doporučujeme parkoviště na podlaží 1 vícepodlažního parkoviště P4. K terminálu je to pár minut chůze.

Objednat online parkování na Vídeňském letišti

 

Parkovací místa pro invalidy s bezbariérovým přístupem

Vyhrazené parkovací místa pro invalidy s bezbariérovým přístupem najdete na parkovišti P3 (podlaží 2), P4 (podlaží 0), na parkovišti C (vlevo za vjezdem), na parkovišti krátkého stání K3 (u příletové haly) a K4 (u odletového haly).

Parkování VIP a jednoduché parkování ”Jednoduché parkování” je služba, v rámci které máte parkoviště s obsluhou. Obsluha dle vašich požadavků zaparkuje vaše auto na parkovišti 4 a parkovišti C. Za tuto službu zaplatíte 19 EUR k běžné parkovací ceně.

Letiště nabízí také speciální nabídky, které využijí hlavně obchodní cestující a cestující, kteří létají pravidelně. V rámci VIP programu můžete parkovat neomezeně na vybraných plochách parkoviště 4 (podlaží 3) nebo parkoviště 3 (podlaží 0). Součástí nabídky jsou i některé bonusy: využití přednostního průchodu na bezpečnostních kontrolách (Fast Lane), přístup do letištních salonků a neomezené využití vlaku City Airport Train (CAT).

Postup objednání parkování na vídeňském parkovišti

Postup objednání parkovacího místa letiště Vídeň

Objednat online parkování na Vídeňském letištiADRESA

1. Cestovní agentura
Račická 91, 41301 Dobříň

PROVOZNÍ DOBA

pondělí-pátek
8:00 - 16:30

KONTAKT

+420 602 260 782
+420 774 488 374
agentura@1-cestovni.cz