Logo 1. cestovní
Cestovní agentura last minute dovolená
+420 602 260 782
+420 774 488 374
agentura@1-cestovni.cz

Parkování letiště Lipsko ceník slevy

Zarezervovat parkování na letišti nikdy nebylo snazší. Objednejte si parking rychle, bezpečně a z pohodlí vašeho domova během pár kliknutí. Pak už jen sbalit kufry a vyrazit na cesty.

Obecné informace letiště

Lipské letiště (LEJ) naleznete mezi městy Halle a Lipsko, nedaleko dálnice, která vede do Drážďan a pak dál do České republiky. Má k dispozici širokou nabídku služeb, díky kterým je parkování příjemnou a jednoduchou záležitostí. Můžete si vybrat z více cenových kategorií, a to v závislosti na službách a výhodách, které jednotlivá místa nabízí. Z centra Lipska se autem k odletovému terminálu dostanete přibližně za 25 minut. Na letiště Lipsko se nejlépe dostanete autem po dálnicích A14 a A9.

Určitě využijte 24hodinovou transferovou službu parkoviště a užijte si pohodlnou cestu k terminálům. Zastávky kyvadlových autobusů se nacházejí přímo u vjezdů a výstupů z terminálů.
Rozhodně doporučujeme udělat rezervaci online. Je to praktické, rychlé a jednoduché. Prostě si vyberete daný termín, vámi požadované místo, které vám bude vyhovovat a pak už stačí jen odkliknout rezervaci.
Svou rezervaci můžete bezplatně zrušit až 24 hodin před začátkem doby pronájmu parkovacího místa.
Nezapomeňte se na letiště dostavit s dostatečným předstihem - doporučujeme 2,5 hodiny před odletem.

Parkování během dovolené

Je ideální čas vyrazit na dovolenou, ať už s rodinou nebo sami, ale co s autem, že? Máme pro vás pár řešení:

*Toto je příklad ceny pro rezervace mezi 07-07-2024 a 14-07-2024, platná 07-05-2024. Cena za týden zahrnuje celkovou cenu tohoto parkovacího místa na 8 dní. Cena za den se vztahuje na stejný produkt a čas děleno 8.
Nespoléhejte se prosím na navigační zařízení, ale věnujte pozornost nápisům na letišti.
Pozor : Vjezd s rezervací je možný, i když je parkovací místo zobrazeno jako "obsazeno".

Objednat online parkování na letišti Lipsko

 

Mapa parkování na letišti Lipsko

mapa parkování na letišti Lipsko

Krátkodobé parkování

Chcete-li jen rychle někoho vyzvednout z letiště v Lipsku nebo ho přivézt na letiště a hledáte volné krátkodobé parkovací místo, zde jsou možnosti:

Služby navíc

V rámci parkování si můžete připlatit služby navíc:

14dennízáchranná síť” - pokud si zaplatíte tuto službu navíc, znamená to, že máte 14denní lhůtu od počátku pronájmu parkovacího místa, kdy v případě zrušení jeho platnosti (např. v případě zrušení letu) nemusíte platit žádné poplatky.
Prodloužení parkování o 48 hodin - tato služba Vás chrání od poplatků při překročení stanovené parkovací doby. Ceny začínají od 2,99 €.

Flexibilní platební možnosti za parking

Zaplaťte za své parkovací místo na letišti v Lipsku zdarma kartou Visa nebo Mastercard . Je také možné provést rezervaci bez kreditní karty pomocí SEPA inkasa.

Veškeré výše uvedené ceny jsou aktuální pouze v době zveřejnění. Ceny za parkování na letišti Lipsko se mohou lišit v závislosti na dostupnosti a kategorii jízdného.

Objednat online parkování na letišti Lipsko

Není nač čekat, letadlo nepočká. Tak honem nasednout do auta, zaparkovat na tom správném parkovišti a hurá na dovolenou nebo služební cestu!

 ADRESA

1. Cestovní agentura
Račická 91, 41301 Dobříň

PROVOZNÍ DOBA

pondělí-pátek
8:00 - 16:30

KONTAKT

+420 602 260 782
+420 774 488 374
agentura@1-cestovni.cz